Karrier - Asztalos - Pilisvörösvár - Üzem

Pilisvörösvári asztalos üzemünkbe asztalos végzettségű vagy más szakmunkából érkező, az asztalos szakma iránt érdekődő, motivált munkatársat keresünk!

Feladatok
Prémium minőségű bútoripari termékek gyártása üzemben és/vagy beszerelése külsős helyszínen

Együttműködés a projektvezetőkkel

Elvárások
Asztalos, bútorasztalos szakirányú végzettség vagy egyéb szakmai végzettség

Precíz, igényes munkavégzés önállóan és csapatban

Előny
B kategóriás jogosítvány

Több éves asztalosipari tapasztalat

Amit kínálunk
Versenyképes bérezés

Munkában való fejlődés díjazása

Szakmai fejlődési lehetőség

Hosszútávú, bejelentett munkaviszony

Egyműszakos munkarend

Munkába járás támogatás

Modern munkakörnyezet

Tisztességes munkatársak

Munkavégzés helye
2085 Pilisvörösvár Kamilla utca 1.

Jelentkezz az állásra: tel: +36 20 519 9206;  06 26 330 341; email: allas@bbmobel.com
Pilisvörösvár, azonnali munkakezdés, munkaruha, egyműszakos, teljes munkaidő

Cégünkről:
A Bányai Bútorok Kft. egy tradicionális asztalosipari vállalkozás, mely több mit 45 éve van jelen a piacon. Fő tevékenysége konyhabútorok, fürdőszobabútorok, corian berendezések, egyedi bútorok gyártása, helyszíni szerelése.