Aktuális állásajánlatok/asztalos munkatárs

A Bányai Bútorok 43 éve stabilan működő asztalosipari vállalkozás. Pilisvörösvári irodánkba és üzemünkbe új munkatársakat keresünk.

bérszámfejtő, könyvelést segítő                  részmunkaidős
asztalos, helyszíni szerelő                           teljes munkaidős

Ha érdekli az állás hívja a 0626 330 341-es telefonszámot, vagy küldje el fényképes önéletrajzát az allas@bbmobel.com email címre. Munkavégzés helye: 2085 Pilisvörösvár Kamilla utca 4.

Iroda - Bérszámfejtő és könyvelést segítő pozícióba

Feladatok:
- bérszámfejtés
- egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
- könyvelő munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
- szakmai tapasztalat a bérmszámfejtés területén
- problémamegoldó képesség
- önállóság, precizitás

Amit kínálunk:
- hosszútávú munkalehetőség
- versenyképes jövedelem
- részmunkaidős foglalkoztatás (napi 6 óra)
- azonnali munkakezdési lehetőség
- céges munkafolyamatok betanítása

Üzem és külső helyszínek - Helyszíni szererlő

Feladatok:

- Bányai Bútorok Kft által gyártott és forgalmazott asztalosipari termékek helyszíni installálása.
- együttműködés a projektvezetőkkel

- igazolható szakmai tapasztalat
- kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó képesség
- asztalos, bútorasztalos szakirányú végzettség
- önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
- utazási hajlandóság
- B. kategóriás jogosítvány

- biztos, hosszútávú munkalehetőség
- kiemelkedő bérezés
- változatos projektek
- szakmai fejlődési lehetőség