Aktuális állásajánlatok/asztalos munkatárs

A Bányai Bútorok 43 éve stabilan működő asztalosipari vállalkozás. Pilisvörösvári üzemünkbe szakképzett asztalost keresünk!

asztalos-műhelymunkára

asztalos-helyszíni szerelő pozícióba

Ha érdekli az állás hívja a 0626 330 341-es telefonszámot, vagy küldje el fényképes önéletrajzát az allas@bbmobel.com email címre. Munkavégzés helye: 2085 Pilisvörösvár Kamilla utca 4.

Feladatok

Prémium minőségű bútoripari termékek gyártása és/vagy beszerelése

Együttműködés a projektvezetőkkel

Elvárások

Asztalos, bútorasztalos szakirányú végzettség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó képesség

Munkavégzés önállóan és csapatban

Precíz, igényes munkavégzés

Előny

Több éves asztalosipari tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés

Munkában való fejlődés díjazása

Szakmai fejlődési lehetőség

Hosszútávú, bejelentett munkaviszony

Változatos projektek