Emberemlékezet óta főzünk. Ennek a helye a konyha. A mai felhasználók kívánságai szerteágazóak. Az otthoni tűzhely mellett hobby szakácsok, háziasszonyok, háziurak, gasztro bloggerek vagy akár profi séfek állnak. A Bányai bútorok válasza erre egy olyan konyhabútor, mely sokrétű, személyre szabott és tartós. Mert mi szeretjük a konyhát. Bányai® 1978 óta.

Aktuális álláshirdetések

A Bányai Bútorok bútorgyártó üzemébe munkatársakat keresünk a következő munkakörökbe.
Helyszíni szerelő, targoncavezető.

2. Helyszíni szerelő

Feladatok
bútorelemek összeszerelése a műhelyben,
részvétel a különböző munkafázisokban,
helyszíni szerelések

Elvárások
bútorasztalos végzettség
„B” kategóriás jogosítvány

Előnyök
német nyelv kommunikációs szintű ismerete
helyszíni szerelésben szerzett gyakorlat
minimum 3 év szakmai gyakorlat

3.Targoncavezető

Elvárások
érvényes targoncavezetői engedély

Munkavégzés helye
Pilisvörösvár

Kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az allas@bbmobel.com email címre, vagy érdeklődjön a 0626/330341-es telefonszámon!