Álláslehetőség - Konyhabútor értékesítő - Szeged

Azonnali belépéssel konyhabútor értékesítő munkatársat keresünk szegedi Bányai konyhabútor stúdiónkba! Várjuk jelentkezését: allas@bbmobel.com

Főbb feladatok, munkák:

-        konyhabútorok értékesítése

-        vevői kapcsolattartás

-        a termékek kivitelezhetőségének elemzése

-        látványtervek készítése

-        helyszíni felmérés elvégzése

-        kapcsolattartás a műszaki előkészítési osztállyal

Az álláshoz tartozó elvárások:

-        lakberendezői vagy faipari technikusi végzettség, illetve azzal egyenértékű szakmai tapasztalat

-        számítógép felhasználói ismeretek

-        műszaki rajzok értelmezése

-        munkavégzés önállóan és csapatban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-        bútorértékesítésben szerzett tapasztalat

-        jártasság 3D tervezőprogram kezelésében

-        jó esztétikai érzék

-        B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

-        folyamatos szakmai fejlődés

-        versenyképes jövedelem

-        felelősségteljes önálló munkakör

-        hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Bányai Szeged Konyhabútor Stúdió   6724 Szeged Kossuth Lajos sugárút 72.

Fényképes önéletrajzot az allas@bbmobel.com email címre várjuk!